بابا و دخترش

بابا و دختراش

Thursday, December 07, 2006

دیگه هواخوری بسه! برگردیم سر درس و مشق مون


خوب قول داده بودم راجع به جولیا گیلارد بیشتر بنویسم. جولیا متولد سپتامبر 1961 توی ولزه و وقتی 5 -4 سال اش بوده به همراه خانواده به استرالیا مهاجرت می کنند چون پزشکها به اونها توصیه کرده بودند برای بهتر شدن حال دختر شون باید به جایی با هوای گرمتر برند. عجیب نیست اینکه اونها هم می رند به ایالت استرالیای جنوبی ( همونجا که آدلاید مرکزشه) البته اگه من جا شون بودم مستقیم می رفتم carins

وقتی جولیا وارد دانشگاه آدلاید می شه به زودی جذب انجمن (غیر اسلامی) دانشجوها می شه و به زودی رهبر شون می شه. و کم کم ارتباط اش رو با جناح چپ حزب کارگر بر قرار می کنه.

در سال 1998 موفق می شه که به عنوان نماینده از ایالت ویکتوریا وارد مجلس بشه و خیلی زود جای خودش رو توی کابینه در سایه حزب کارگر باز می کنه ( توی استرالیا و انگلیس و ... که قوه مجریه از بین قوه مقننه انتخاب می شه معمولا حزب مخالف یک کابینه در سایه داره که برای هر وزیر دولت یک نفر رو از خودشون در نظر می گیرند که وظیفه اش اینه که کارهای وزیر دولتی را بادقت نظارت کنه و ایرادهای وارد رو بر اون بگیره و سیاست های حزب خودشون رو تدوین کنه و در صورتی که حزب اونها حاکم بشه نقش اون وزیر رو به عهده بگیره)

یکی از کارهای مهم اش گرفتن مچ فیلپ راداک که اون موقع وزیر مهاجرت بود برای دادن ویزا به کسایی که به حزب اونها کمک مالی می کنند .

آخرین سمت اش توی حزب وزیر بهداشت در سایه بود که توی اون دایما با تونی ابوت کاتولیک (با جولی ابوت قهرمان داستان پاپا لنگ دراز هیچ نسبتی نداره) با اون حرف های مضحک و کارها و قیافه جالب اش کل کل می کرد.

وبلاخره هم در انتخابات داخلی حزب دوشنبه این هفته به عنوان معاون کویین راد (رهبر جدید حزب) انتخاب شد.

روزنامه ها و رادیو تلویزیون های استرالیا به همه چیز این خانم از آرایش موی سرش و رنگ اونها و لباس و رژیم غذایی اش تا اینکه با کی می ره بیرون و با کی می خوابه ( این خانم شوهر نداره) حرف می زنند . بیشترین انتقادات به اون به خاطر نظرات اش راجع به خانواده و بچه دار شدنه. برای حزب کارگر که یکی از شعارهاش حمایت از خانواده ها ست خوب نیست که یکی از رهبران اش اینقدر نظرات ضد بچه داری و ازدواج داشته باشه.

اما چرا من اینقدر به اش بدبینم. همونطوری که نوشتم کویین راد سیاستمدار محبوب من توی استرالیا ست و حالا که به رهبری حزب رسیده منتظرم که زودتر بتونه نخست وزیر بشه. جولیا گیلارد توی این رقابت تا به حال پشتیبان کویین بوده ولی همه یه جورهایی مطمئن اند که یه روز زیر پا شو خالی می کنه تا خودش بتونه برای نخست وزیری رقابت کنه. این چیزیه که حتی مجری شبکه 9 تلویزیون جلوی هر دوتا شون ازش پرسید. جولیا به شدت خودخواهه و به شدت خودنما و جاه طلب. توی یک برنامه تلویزیونی می گفت از طرف یکی از مجلات به اش لقب س ک س ی ترین سیاستمدار زن استرالیا رو دادند که البته با بودن رقبای دیگری مثل آماندا ونستون چیز زیاد عجیبی نیست!


چیزی که باعث شد من لقب روباه منش رو به اش بدم اینه که جولیا قبلا چندبار خودش رو برای رهبری حزب مطرح کرده بود ولی این دفعه که دید بیشتر حمایت ها از کویین راده حاضر شد به عنوان معاون اش با اون همکاری کنه ولی تقریبا همه مطمئن اند در اولین فرصت به اش خیانت می کنه تا خودش رو بکشه بالا. هر چند تا جایی که من می دونم افرادی که متولد استرالیا نباشند نمی تونند نخست وزیر بشند.


پ.ن- برام خیلی مهم که بدونم با این توضیحات نظر شما نسبت به اش چقدر مثبت یا منفیه. من یه تئوری دیگه دارم که می گه وقتی از کسی تعریف می کنی اولین چیزی که توی ذهن شنونده می آد یه پس زمینه منفی از اونه وبر عکس وقتی از کسی بد می گی بلافاصله یک حس همدردی با اون توی شنونده ایجاد می شه. می خوام ببینم این چقدر درسته. خوبه اگه بدونم مثلا 10 تا از خواننده هام در اثر خوندن این متن چه احساسی نسبت به جولیا یا دیگرون پیدا کردند و چرا؟

13 Comments:

Anonymous maryam said...

خب...والا...اولا...به نظر من توی دنیای سیاست..زیر آب کسی و زدن و حذف رقیب با روش های مختلف یه چیز کاملا طبیعیه...
اما به نظرام...هیچ دلیلی نداره که این جولیا گیلارد
اونقدرا بد باشه حتی اگر کویین راده را بزنه کنار...این دیگه بر می گرده به قابلیت و هوش کویین راده که...اگه دید این معاون اش...داره زیر آبی میره...جلوشو بگیره..

Friday, December 08, 2006 2:13:00 AM  
Anonymous هاله said...

سلام سینا جان. بابا این حرف‌ها که تو نظرخواهی‌ام نوشتی یعنی چی سر جدت؟ بابا ما مخلص‌ایم دربست! فرصت وب‌‌لاگ‌گردی نداشتم و ندارم این روزها فقط همین ولی اگر نمی‌دونی بدون که تو تو از محبوب‌بترین وب‌لاگ‌نویس‌ها هستی برام و از اولین یارهای غار اوائل وب‌لاگ‌نویسی‌ام. دیگه از این حرف‌ها نزنی‌ها!

گیلارد منو دقیقا" به یاد مگی تاچر می‌اندازه. به نظرم خیلی زن محکم و باعرضه‌ایه (نه این‌که ازش خوش‌ام بیاد ها!) ولی گاهی لیاقت افراد رو باید از روی اچیومنت‌هاشون شناخت و نه این‌که لزوما" ازشون خوش‌مون بیاد.

خوب برم حاضر شم که دیرمه. فعلا" قربون‌ات تا بعد. ببخش بازم که نرسیدم سر بزنم حالا که تو این‌همه فعال شدی. سعی می‌کنم با انضباط‌تر باشم من بعد. دخترک‌ها رو ببوس و مامان‌شون رو هم.
راد منو دقیقا" یاد جان میجر می‌اندزه ... هنوز مطمئن نیستم نسبت به قابلیت‌اش. تا ببینیم.

Friday, December 08, 2006 7:39:00 AM  
Anonymous shiva said...

چون زن باعرضه ای هست به هرجا که برسه حقشه لابد یک لیاقتی به خرج داده که معاون سیاستمدار محبوب شما شده دارم فکر میکنم شاید اگر ماهم در کودکی اونجا بودیم همینقدر باعرضه میشدیم در مورد زیرآب زنی شک نکن چون بالاخره از بریتانیای کبیر اومده

Wednesday, December 27, 2006 7:55:00 PM  
Anonymous Anonymous said...

runescape money runescape gold runescape gold runescape money buy runescape gold buy runescape money runescape money runescape gold wow power leveling wow powerleveling Warcraft Power Leveling Warcraft PowerLeveling buy runescape gold buy runescape money runescape items runescape accounts runescape gp dofus kamas buy dofus kamas Guild Wars Gold buy Guild Wars Gold lotro gold buy lotro gold lotro gold buy lotro gold lotro gold buy lotro gold runescape money runescape power leveling runescape money runescape gold dofus kamas cheap runescape money cheap runescape gold Hellgate Palladium Hellgate London Palladium Hellgate money Tabula Rasa gold tabula rasa money Tabula Rasa Credit Tabula Rasa Credits Hellgate gold Hellgate London gold wow power leveling wow powerleveling Warcraft PowerLeveling Warcraft Power Leveling World of Warcraft PowerLeveling World of Warcraft Power Leveling runescape power leveling runescape powerleveling eve isk eve online isk eve isk eve online isk tibia gold Fiesta Silver Fiesta Gold SilkRoad Gold buy SilkRoad Gold runescape accounts buy runescape accounts rs2 accounts buy rs2 accounts runescape power leveling rs2 power leveling FFXI Gil buy FFXI Gil gaia gold buy gaia gold buy dofus kamas buy dofus kamas dofus kamas runescape accounts buy runescape accounts rs2 accounts buy rs2 accounts runescape power leveling rs2 power leveling rs2 gold buy rs2 gold runescape

Tuesday, July 15, 2008 12:03:00 PM  
Anonymous Anonymous said...

アーネスト
賃貸
アクサ
三井ダイレクト
設計事務所
ゲーム 専門学校
ウェディング
ショッピング枠 現金化
チューリッヒ

行政書士
現金化
結婚式
有料老人ホーム
副業
クレジットカード 現金化
看護
ウェディング
earnest
デザイン 専門学校

Friday, October 10, 2008 8:44:00 PM  
Anonymous Anonymous said...

賃貸の部屋探しならジョイント・ルームピア!賃貸マンション・賃貸アパートなどの賃貸情報が満載。さらにペット可賃貸・デザイナーズマンションなど多数ご紹介。

Friday, October 10, 2008 8:44:00 PM  
Anonymous Anonymous said...

新宿 賃貸マンション・物件情報なら首都圏中心のマイスタイルにお任せ下さい!新宿 賃貸・渋谷・恵比寿の賃貸マンション・物件情報なら首都圏中心のマイスタイルで!
"
東京・大阪・名古屋を中心とした高級マンスリーマンション、D-Room Stay。30日からの賃貸マンション・サービスアパートメントに、厳選された上質な家具家電、ゆとりある居住空間をプロデュースしています

Friday, October 10, 2008 8:45:00 PM  
Anonymous Anonymous said...

今までいろいろな相談をお受けしてきて、多くの方が多重債務の解決方法に知識がなく、そのために無駄なお金をたくさん払ったり人間関係を悪くしたり、信用をなくしたり
しているのを見てきました

Friday, October 10, 2008 8:45:00 PM  
Anonymous SEO said...

SEOSEO対策レーシックレーシックレーシックインプラントFXFXFXキャッシングキャッシング家庭教師美容整形エステレンタルサーバーオークションサプリメント生命保険自動車保険医療保険年金保険ガン保険介護保険学資保険終身保険傷害保険生命保険クレジットカードビジネスマナーサイト売買バイク買取インテリア投資信託

Friday, May 22, 2009 12:59:00 PM  
Anonymous Anonymous said...

艾葳酒店經紀公司提供專業的酒店經紀, 酒店上班小姐,八大行業,酒店兼職,傳播妹,或者想要到打工兼差打工,兼差,或者八大行業,酒店兼職,想去酒店上班, 日式酒店,制服酒店,ktv酒店,禮服店,整天穿得水水漂漂的,還是想去制服店上班小姐,水水們如果想要擁有打工工作、晚上兼差工作兼差打工假日兼職兼職工作酒店兼差兼差打工兼差日領工作晚上兼差工作酒店工作酒店上班酒店打工兼職兼差兼差工作酒店上班等,想了解酒店相關工作特種行業內容,想兼職工作日領假日兼職兼差打工、或晚班兼職想擁有快速賺錢又有保障的工作嗎???又可以現領請找專業又有保障的艾葳酒店經紀公司!

艾葳酒店經紀是合法的公司工作環境高雅時尚,無業績壓力,無脫秀無喝酒壓力,高層次會員制客源,工作輕鬆,可日領現領
一般的酒店經紀只會在水水們第一次上班和領薪水時出現而已,對水水們的上班安全一點保障都沒有!艾葳酒店經紀公司的水水們上班時全程媽咪作陪,不需擔心!只提供最優質的酒店上班,酒店上班,酒店打工環境、上班條件給水水們。心動嗎!? 趕快來填寫你的酒店上班履歷表

水水們妳有缺現領、有兼職缺錢卡奴的煩腦嗎?想到日本留學缺錢嗎?妳是傳播妹??想要擁有高時薪又輕鬆的夜間兼職工作,打工機會和,假日打工,假日兼職賺錢的機會嗎??想實現夢想卻又缺錢沒錢嗎!??
艾葳酒店台北酒店經紀招兵買馬!!徵專業的酒店打工,想要去酒店的水水,想要短期日領,酒店日領,禮服酒店,制服店,酒店經紀,ktv酒店,便服店,酒店工作,禮服店,酒店小姐,酒店經紀人,
等相關服務 幫您快速的實現您的夢想~!!

Friday, September 11, 2009 8:53:00 PM  
Anonymous Anonymous said...

風俗
東京 風俗
渋谷 風俗
上野 風俗
池袋 風俗
新宿 風俗
五反田 風俗
品川 風俗
新橋 風俗
錦糸町 風俗
中野 風俗
立川 風俗
神奈川 風俗
横浜 風俗
川崎 風俗
埼玉 風俗
大宮 風俗
西川口 風俗

Wednesday, January 26, 2011 9:11:00 PM  
Anonymous Anonymous said...

video
video
video
video
videowiki
wiki
wiki
wiki
wikiレンタルサーバー
レンタルサーバー
レンタルサーバー
レンタルサーバー
レンタルサーバー

Wednesday, July 27, 2011 6:58:00 PM  
Anonymous Anonymous said...

出会い
出会い
出会い
出会い
出会い

Thursday, July 28, 2011 5:52:00 PM  

Post a Comment

Links to this post:

Create a Link

<< Home

| مطلب را به بالاترین بفرستید: Balatarin


My blog is worth $11,855.34.
How much is your blog worth?